PRZYSZŁOŚĆ JEST CYFROWA

i inne powody, dla których Twoje dzieci powinny nauczyć się programowania!


Jeśli spojrzysz na rynek pracy, który rozkwitł w ostatnim dziesięcioleciu, nietrudno zauważyć, że istnieje jeden sektor, który pozostanie z pewnością w przyszłości: TECHNOLOGIA.


Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą karierę, która nie obejmie w jakiś sposób technologii cyfrowej, od telefonów komórkowych do e-maili po dogłębny html. W STEMkids uważamy, że ważne jest, aby dzieci uczyły się zarządzać cyfrowym światem tak wcześnie, jak to możliwe. Nie mówimy oczywiście o biernym korzystaniu z technologii, ale świadomym i twórczym.


Po co czekać do szkoły średniej czy studiów, aby twoje dziecko nauczyło się programować? Dobra wiadomość jest taka, że ​​już teraz mogą rozpocząć tą fascynującą przygodę, bo my jesteśmy w pobliżu.

Od czego zacząć? Na przykład od zajęć z ROBOTYKI.


Wczesne uczenie się programowania i mechaniki oznacza głębsze zrozumienie szerokiego zakresu tematów. Jeśli uczniowie poznają te przedmiotów w młodym wieku, rozwiną wiele cennych umiejętności na przyszłość.

Programowanie pomaga uczyć dzieci logiki, zaawansowanego myślenia i rozwiązywania problemów. Prawdopodobnie słyszałeś, że im wcześniej dziecko uczy się języka obcego, tym łatwiej przychodzi mu nauka w starszym wieku. To samo dotyczy programowania, ponieważ jest to rzeczywiście nowy język.

Twoje dzieci zasługują na najlepszą edukację!

Kiedy myślisz o najlepszej edukacji dla swoich dzieci, o czym myślisz? Czy myślisz tylko o uzyskaniu dobrych ocen? Czy myślisz o ich umiejętności krytycznego myślenia? Czy myślisz o nich umiejętności uczenia się, które będą przydatne po ukończeniu liceum i studiach? Niezależnie od tego, które z tych definicji wybierzesz – lub jaką ich kombinację – nie ma wątpliwości, że możemy zaoferować naprawdę doskonałą edukację w zakresie robotyki i  programowania.

Naucz dziś cennych umiejętności w otoczeniu, które dzieci lubią. Klocki, zabawa, eksperymenty i dobre towarzystwo. Fajnie się uczyć  ze STEMkids.

Chcesz więcej informacji, dzwoń lub pisz.

Zainspiruj się STEMkids.


2 wyświetlenia

Skontaktuj się z nami

737 160 997

  • Facebook - Biały Krąg
  • Biały Instagram Ikona
  • YouTube - Biały Krąg

© 2019 by STEMKidsPL

  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny YouTube Ikona