O nas

Witamy Ciebie w STEMkids stronie poświęconej edukacji STEM dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli.

 

STEMKids powstał po to, aby zapewnić dobry start dzieci w przyszłość poprzez inspirowanie dorosłych i uczenie dzieci odkrywania ekscytującego świata nauki oraz rozwój ich kluczowych umiejętności miękkich.
 

W STEMkids zapewniamy dzieciom w wieku od 5 do 12 lat radość z nauki
programowania, fizyki, chemii i edukacji matematycznej. Uczymy dzieci
w zabawny, interaktywny i interesujący sposób poprzez zajęcia pozaszkolne, warsztaty naukowe, półkolonie, prezentacje, lekcje pokazowe i inne aktywności. Nasi młodzi inżynierowie mają możliwość eksperymentowania, projektowania, budowania, testowania oraz udoskonalania własnych konstrukcji i pomysłów w bezpiecznym i przyjaznym środowisku pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Dlaczego ?

Dlaczego? To najczęściej zadawane pytanie przez dzieci.

Dlaczego powinienem uczyć się matematyki czy nauk ścisłych ? Kiedy będę tego używać? STEMkids odpowiada na to pytanie oferując autorski program, który poprzez interaktywną zabawę zachęca uczniów do poszerzania swojej wiedzy i  udoskonalania swoich umiejętności. Program oparty jest na założeniach edukacji STEM.  Kliknij w link i dowiedz się o tym "Dlaczego STEM jest ważny?"  

 

Chcesz więcej? Zapraszamy na BLOGA

Zainspiruj się STEMkids !

Jaka jest nasza misja?

Każde dziecko jest z natury ciekawe.

Naszą misją jest zachęcanie młodych umysłów do rozwoju i wzbudzanie zainteresowania nauką, technologią, inżynierią i matematyką.

Naszym celem jest rozwijanie dzieci ciekawych świata i zaradnych życiowo, tworząc im poczucie celu, innowacji i wyrażania siebie. 

Zapisz swoje dziecko na Warsztaty STEMkids.

Gdzie jesteśmy ?

Nasze zajęcia Robotyki  dla dzieci i Warsztaty Naukowe prowadzimy w szkołach, bibliotekach, gminnych ośrodkach kultury (GOK), na plebanii w województwie mazowieckim w okolicy miejscowości:  

Siedlce, Kotuń, Mokobody, Stok Lacki, Pruszyn, Chodów, Strzała, Nowe Opole, Stare Iganie, Kałuszyn, Mińsk Mazowiecki, Żelków, Mrozy, Cegłów, Wodynie, Skórzec, Domanice, Przesmyki, Korczew, Grębków. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

737 160 997

  • Facebook - Biały Krąg
  • Biały Instagram Ikona
  • YouTube - Biały Krąg

© 2019 by STEMKidsPL

  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny YouTube Ikona